گت بلاگز اخبار بین الملل برگزاری مهمانی‌های مختلط با حضور دختران زیر ۱۸ سال و مردان بالای ۵۰ سال ،

در ادامه افشاگری‌ رسوایی‌های اخلاقی ترامپ، شبکه بی‌بی‌سی جهانی قصد دارد مستند جنجالی خود در این باره را جهت مردم آمریکا پخش کند. 

برگزاری مهمانی‌های مختلط با حضور دختران زیر ۱۸ سال و مردان بالای ۵۰ سال ،

برگی دیگر از فساد اخلاقی دونالد ترامپ/برگزاری مهمانی های مختلط با حضور دختران زیر ۱۸ سال و مردان بالای ۵۰ سال

عبارات مهم : مردان

در ادامه افشاگری رسوایی های اخلاقی ترامپ، شبکه بی بی سی جهانی قصد دارد مستند جنجالی خود در این باره را جهت مردم آمریکا پخش کند.

به گزارش گروه تحریریه سایت، شبکه بی بی سی جهانی مستند جنجالی خود راجع به رسوایی اخلاقی دونالد ترامپ را جهت نخستین بار در آمریکا و کانادا پخش می کند.

بنا به گزارش وب سایت شبکه جهانی بی بی سی، مستند «آیا ترامپ بیمار جنسی است؟» قرار است روز شنبه جهت نخستین بار جهت مردم آمریکا و کانادا پخش شود.

برگزاری مهمانی‌های مختلط با حضور دختران زیر ۱۸ سال و مردان بالای ۵۰ سال ،

در بحبوحه حمله سنگین این روزهای منتقدان مدیر جمهور آمریکا به عملکرد وی در جریان نشست خبری یکسان با پوتین در هلسینکی فنلاند، شبکه جهانی بی بی سی اعلام کرده است مستند جنجالی خود را راجع به رسوایی های اخلاقی مدیر جمهور آمریکا پخش می کند.

منتقدان دونالد ترامپ وی را متهم به خیانت به آمریکا می کنند آیا که او در نشست مطبوعاتی با ولادیمیر پوتین در هلسینکی فنلاند، دولت روسیه را از ا تهام دخالت در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا مبری کرده و نتیجه های سازمانهای اطلاعاتی آمریکا در این زمینه را نادیده گرفته است.

در ادامه افشاگری‌ رسوایی‌های اخلاقی ترامپ، شبکه بی‌بی‌سی جهانی قصد دارد مستند جنجالی خود در این باره را جهت مردم آمریکا پخش کند. 

این مستند به مهمانی های دهه ۸۰ و ۹۰ دونالد ترامپ با مدلهای جوان زیر ۱۸ سال می پردازد. بی بی سی در گفتگو با بعضی از زنان و مردانی که در این مهمانی ها حضور داشته اند گوشه ای از رسوایی های اخلاقی و نظر ضدزن مدیر جمهور آمریکا را برملا می کند.

به گفته این زنان دونالد ترامپ که در آن وقت در دهه چهارم زندگی خود به سر می برد، هر لحظه مهمانی های مختلطی را برگزار می کرد که در آن دختران نوجوان ۱۴ تا ۱۸ سال و مردان میانسال حضور داشتند.

یکی از مردانی که در چند مهمانی ترامپ حضور داشته به شرط ناشناس ماندن به «بی بی سی» گفته است: در این مهمانی ها همه جور مواد مخدری وجود داشت و مردان حاضر دو یا سه برابر دختران سن داشتند و در واقع جای پدر آنها بودند. این مردان ۵۰ و ۶۰ ساله جهت شکار مدلهای جوان در این مهمانی ها شرکت می کردند. دونالد ترامپ به خاطر بدرفتاری و حرکات زشت اش با دختران حاضر در مهمانی بسیار بدنام بود.

برگزاری مهمانی‌های مختلط با حضور دختران زیر ۱۸ سال و مردان بالای ۵۰ سال ،

«باربارا پیلینگ»، از دختران شرکت کننده در مهمانی های ترامپ، می گوید هنگامی که ترامپ از من پرسید چند سال دارید و من گفتم ۱۷ سال گفت: «بسیار عالی، نه خیلی جوان و نه خیلی پیر، عالی است». در آن لحظه احساس می کردم در برابر یک کوسه حرص قرار دارم که هرلحظه آماده است تاچشمانش را به سمت اوج برگرداند و به من حمله کند.

واژه های کلیدی: مردان | مستند | اخلاقی | مهمانی | آمریکا | دختران | زنان و مردان | دونالد ترامپ | رسوایی اخلاقی | برگزاری مهمانی | رسوایی های اخلاقی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz