گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دستور مدیر جمهوری جهت تسریع در کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت

رئیس دفتر مدیر جمهوری به نمایندگی از وی در تماس تلفنی با علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دستور روحانی را جهت تسریع در روند امدادرسانی به زلزله زدگ

دستور مدیر جمهوری جهت تسریع در کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت

دستور مدیر جمهوری جهت تسریع در کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت

عبارات مهم : زلزله

رئیس دفتر مدیر جمهوری به نمایندگی از وی در تماس تلفنی با علی محمد احمدی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد، دستور روحانی را جهت تسریع در روند امدادرسانی به زلزله زدگان این استان ابلاغ کرد.

به گزارش ایرنا از پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، محمود واعظی در این تماس تلفنی در جریان تازه ترین گزارش اوضاع امدادرسانی و پیگیری به زلزله زدگان قرار گرفت، اظهار داشت: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به وزارتخانه ها و شرکت های ذیربط دستور داده است که همه امکانات موجود کشور و به خصوص استان های همجوار در جهت کارها فوری و امدادی جهت هموطنان، خدمات درمانی، بهداشتی جهت مصدومان و تامین احتیاجات مورد نیاز هموطنان آسیب دیده بسیج شوند.

وی گفت که مدیر جمهوری از ابتدای انتشار اخبار مربوط به زلزله کهگیلویه و بویر احمد در تماس های تلفنی با وزیر کشور و مسئولان ذیربط، پیگیر عنوان بوده و تاکید کرده است که باید امکانات دولت و سایر نهادهای عموم و تشکل های مردمی در مسیر کارها درمانی و امدادی هماهنگ شوند.

دستور مدیر جمهوری جهت تسریع در کمک رسانی به زلزله زدگان سی سخت

زمین لرزه ای به شدت 5.2 ریشتر صبح چهارشنبه استان کهگیلویه وبویر احمد حوالی سی سخت را تکان داد و علاوه بر خسارات وارده، تعدادی از هموطنان نیز مصدوم شدند.

واژه های کلیدی: زلزله | امدادرسانی | ریاست جمهوری | کهگیلویه و بویراحمد | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz