گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری الناز شاکردوست جهت نخستین بار در صحنه تئاتر

به گزارش خبرآنلاین، «گم و گور» عنوان تازه ترین نمایش امیر مهندسیان است که قرار است از ۲۱ آبان ماه در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود. این نمایش

الناز شاکردوست جهت نخستین بار در صحنه تئاتر

الناز شاکردوست جهت نخستین بار در صحنه تئاتر

عبارات مهم : تئاتر

الناز شاکردوست به گروه نمایشی «گم و گور» پیوست.

به گزارش خبرآنلاین، «گم و گور» عنوان تازه ترین نمایش امیر مهندسیان است که قرار است از ۲۱ آبان ماه در سالن ناظرزاده تماشاخانه ایرانشهر روی صحنه برود. این نمایش نخستین حضور الناز شاکردوست در یک نمایش محسوب می شود و این بازیگر جهت نخستین بار است که روی صحنه تئاتر خواهد رفت.

پیش از این حضور امیر جعفری در مقام بازیگر در این نمایش قطعی شده است بود. تمرین های این گروه نمایشی از مدت ها قبل شروع شده است است و همچنان ادامه دارد.

کاوه ابراهیم، علیرضا زارع پرست، فردین شاه حسینی، سمانه آقا زمانی بازیگران دیگری هستند که در این نمایش به ایفای نقش می پردازند که با حضور الناز شاکردوست لیست بازیگران این نمایش تکمیل شد.

این نمایش تازه ترین محصول گروه نمایش «شنل» خواهد بود و تهیه کنندگی آن بر عهده مرتضی میرمنتظمی و محمد قدس هست. امیر مهندسیان جزو کارگردانان جوان در حوزه تئاتر است که پیش از این کارگردانی نمایش های «آدم برفی»، «مرحوم»، «جشن» و «لیلی نام تمام دختران کشور عزیزمان ایران زمین است» را برعهده داشته و نویسندگی این نمایش به طور یکسان برعهده امیر مهندسیان و هادی احمدی بوده است.

الناز شاکردوست جهت نخستین بار در صحنه تئاتر

واژه های کلیدی: تئاتر | نمایش | بازیگر | بازیگران | مانی بازیگر | الناز شاکردوست | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz