گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات زمانش رسیده رونالدو کمی استراحت کند / زیدان

سرمربی کهکشانی‌ها در مورد آینده حرفه‌ای خود در کلوب رئال مادرید اظهارنظرهای جالبی کرد.

زمانش رسیده رونالدو کمی استراحت کند / زیدان

زیدان: زمانش رسیده رونالدو کمی استراحت کند

عبارات مهم : سیستم

سرمربی کهکشانی ها در مورد آینده حرفه ای خود در کلوب رئال مادرید اظهارنظرهای جالبی کرد.

به گزارش خبر ورزشی، زین الدین زیدان در آستانه دیدار فردا شب (چهارشنبه) شاگردانش در منزل لگانس در دیداری معوقه از هفته شانزدهم لالیگای اسپانیا با حضور در کنفرانس خبری در مورد اوضاع هافبک کروات خود گفت: موردیچ از ناحیه همسترینگ آسیب دیده هست، البته مصدومیت او خیلی جدی نیست. با این حال همانند هر لحظه به فیزیوتراپ ها و پزشکان تیم اعتماد دارم، اطمینان دارم که لوکا به زودی به میادین بازخواهد گشت.

زمانش رسیده رونالدو کمی استراحت کند / زیدان

وی با اشاره به اینکه ممکن است در بازی فردا از فوق ستاره پرتغالی خود استفاده نکند، یادآور شد: رونالدو ۱۰ سال است که بدون وقفه در هر فصل ۶۰، ۷۰ بازی انجام می دهد. اکنون وقت آن رسیده که کمی استراحت کند، البته در این مورد با کریس صحبت خواهم کرد.

زیزو در مورد سیستم بازی تمیش در بازی با لگانس هم اظهار داشت: سیستم بازی ما به سبک بازی حریف هم بستگی دارد. برنامه ما متوقف کردن لگانس است و سپس به آمادگی بازیکنان خود جهت گزینش سیستم مدنظر نگاه خواهیم کرد.

سرمربی کهکشانی‌ها در مورد آینده حرفه‌ای خود در کلوب رئال مادرید اظهارنظرهای جالبی کرد.

سرمربی فرانسوی کهکشانی ها ضمن ابراز امیدواری به رسیدن مودریچ، مارسلو و کروس به بازی برگشت برابر پاری سن ژرمن در دور برگشت از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: من هر لحظه مثبت اندیش هستم.امیدوارم دوری بازیکنان مصدومم از میادین طولانی مدت نشود.

وی همچنین در مورد آینده حرفه ای خود تأکید کرد: این درست است که گاهی اوقات در پاسخ های من تردیدهایی وجود دارد، ولی تا زمانی که از این حرفه خسته نشوم، به کارم ادامه خواهم داد. من از بودن در رئال مادرید حس خوبی دارم و هر لحظه جهت ماندن در این تیم خواهم جنگید. اگر قرار هم باشد از رئال بروم، قبلش به شما (خبرنگاران) خواهم گفت!

زیدان همچنین در تمجید از هافبک جوان خود که در چند بازی اخیر عملکرد خوبی داشته، خاطرنشان کرد: آسنسیو بازیکن مهمی جهت رئال مادرید هست، کسی که می تواند تفاوت را رقم بزند، درست مثل زیاد هم تیمی هایش. مارکو تنها ۲۲ سال سن دارد و هنوز به دوران اوج خود نرسیده هست. او هنوز جای پیشرفت زیادی دارد و امیدوارم او همین روند رو به رشد را در پیش بگیرد.

زمانش رسیده رونالدو کمی استراحت کند / زیدان

رئال مادرید در صورت پیروزی برابر لگانس می تواند با یک پله افزایش به رده سوم جدول رده بندی لالیگا برسد.

واژه های کلیدی: سیستم | استراحت | رونالدو | رئال مادرید | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz