پیش‌بینی مدیر اسبق شورای امنیت ملی آمریکا راجع به وقوع جنگ جهانی سوم!

رئیس اسبق شورای امنیت ملی آمریکا با اشاره به حمله‌های سایبری در کشورهای متفاوت دنیا از خطر قریب‌الوقوع جنگ جهانی سوم خبر داد. پیش بینی مدیر اس..

ادامه مطلب

ادعای داعش در مورد هک ‌کردن وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا

داعش در ویدئوی تازه خود مدعی شده است که وزارتخانه‌های دفاع و خارجه آمریکا را هک کرده و در حال اعزام آدمکش‌هایی جهت کشتن کارمندان این وزارتخانه‌ها است. ..

ادامه مطلب

تظاهرات شارلوتزویل به حبس ابد محکوم می‌شود ، راننده قاتل&quot، &quot

“جیمز آلکس فیلدز جونیور”، مرد جوانی که تابستان گذشته در جریان تجمع گروه‌های راست افراطی در شهر شارلوتزویل آمریکا با ماشین به میان مخالفان..

ادامه مطلب

عراق را گروه تروریستی اعلام کرد ، جنبش النجباء&quot، کنگره آمریکا &quot

کنگره آمریکا با اعلام جنبش النجباء عراق به عنوان یک “گروه تروریستی” از مدیر جمهوری آمریکا خواست تا این گروه و شخصیت‌های مسؤول آن را تا دوره ۹۰ روزه ..

ادامه مطلب

به مجرد اجرای بند ۱۵۵ از سوی سنا رهبر کاتالونیا خلع می‌شود / اسپانیا

یک مقام دولت اسپانیا اعلام کرد، کارلس پوجدمون، رهبر منطقه کاتالونیا به مجرد آن که مجلس سنای این کشور بند ۱۵۵ قانون اساسی را جهت اعمال حاکمیت مستقیم ..

ادامه مطلب

اقلیم کردستان همه پرسی را لغو کند / کاخ سفید

کاخ سفید اعلام کرد که از منطقه خودمختار کردستان میخواهیم همه پرسی استقلال اقلیم را لغو کند و وارد گفتگوهای جدی با دولت بغداد شود. کاخ سفید:..

ادامه مطلب

آمریکا صدور انواع ویزا جهت کشورهای آفریقایی و آسیایی را متوقف می‌کند

وزارت امور خارجه آمریکا اعلام کرد، ایالات متحده از امروز (چهارشنبه) صدور روادیدهای خاص جهت اتباع اریتره و مقام‌های کامبوجی، سرالئونی و گینه‌ای را متوق..

ادامه مطلب

رهبر میانمار امسال به مجمع عمومی شرکت ملل نمی‌رود

دولت میانمار امروز (چهارشنبه) اعلام کرد، آنگ سان سوچی، رهبر این کشور که با انتقادهای شدیدی از بابت عملکردش در قبال خشونت‌های اخیر علیه مسلمانان روهینجا ..

ادامه مطلب